• Ubytování Rakovník - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Rakovník - Switch to English   
  • Unterkunft Rakovník - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Rakovník - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Рaкoвник - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Rakovník
Rakovník - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Hotel Kolonie ***
[ Ubytovanie Rakovník - Pustověty 58 ] - Křivoklát

Hotel Kolonie

Hotel Kolónie v Křivoklátu sa nachádza v krásnom prostredí chránenej krajinnej oblasti Křivoklátsko na západe stredných Čiech. Jeho poloha uprostred prírody ponúka dokonalé súkromie a pokoj pre organizovanie rodinných osláv, stretnutie priateľov či porady alebo konferencie menších tímov. Hotel Kolónie v Křivoklátu ubytovanie. Hotel Kolónie v Křivoklátu ponúka útulné ubytovanie v 6 x dvojlôžkovej, 2 x jednolôžkovej izbe a 1 x štvorlôžkovej apartmánu.

ceny od 990,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNOBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službyHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOTaxiÚschovňa bicyklovTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZber húbLovRybolovJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIELetné športyTuristikaRomantickéVidiekKongresyPobyty s deťmiPríroda
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA